Skip navigation

Wielka patelnia i rekordy kulinarne

WIELKA PATELNIA PLENEROWA


Wielka patelnia (patelnia plenerowa) to jedna z form livecooking. Jest to świetna atrakcja na imprezy plenerowe. Pokazy kulinarne z jej użyciem są bardzo widowiskowe, a jednocześnie możemy na niej przygotować od jednej do trzech potraw, wydając łącznie do 3000 pełnych porcji lub do 5000 porcji degustacyjnych.

Patelnia jest ogrzewana gazem. Zapewniamy transport na miejsce imprezy, montaż/demontaż i obsługę profesjonalnych kucharzy. Pokaz gotowania mogą prowadzić zarówno nasi mistrzowie, kucharze o olbrzymim doświadczeniu i umiejętnościach, jak i gwiazdy programów kulinarnych.
Nasza atrakcja idealnie nadaje się na różnego rodzaju imprezy plenerowe: dożynki, festiwale, święta, dni miast i imprezy firmowe. Wielka patelnia plenerowa to oczywiście nie jedyna forma live cooking, gdyż tym terminem określa się wszystkie publiczne wystąpienia z gotowaniem organizowane przy udziale publiczności.PATELNIA PLENEROWA - GALERIA ZDJĘĆPoniżej znajduje się galeria zdjęć, w której znajdziesz fotografie z niektórych organizowanych przez nas eventów kulinarnych z patelnią plenerową. To oczywiście wybrane realizacje, a w rzeczywistości były ich dziesiątki. Każdy z pokazów live cooking był inny, ale zawsze nasi Klienci mogli się cieszyć z udanej imprezy, pysznych potraw i zadowolonej publiczności. Zadzwoń do nas i przekonaj się o naszym profesjonalizmie.