Wielka patelnia plenerowa

Wielka patelnia (patelnia plenerowa) to jedna z form livecooking. Jest to świetna atrakcja na imprezy plenerowe. Pokazy kulinarne z jej użyciem są bardzo widowiskowe, a jednocześnie możemy na niej przygotować od jednej do trzech potraw, wydając łącznie do 3000 pełnych porcji lub do 5000 porcji degustacyjnych.
Patelnia jest ogrzewana gazem. Zapewniamy transport na miejsce imprezy, montaż/demontaż i obsługę profesjonalnych kucharzy. Pokaz gotowania mogą prowadzić zarówno nasi mistrzowie, kucharze o olbrzymim doświadczeniu i umiejętnościach, jak i gwiazdy programów kulinarnych.
Nasza atrakcja idealnie nadaje się na różnego rodzaju imprezy plenerowe: dożynki, festiwale, święta, dni miast i imprezy firmowe. Wielka patelnia plenerowa to nie jedyna forma live cooking, gdyż tym terminem określa się wszystkie publiczne wystąpienia (w formie gotowania) organizowane przy udziale publiczności.

Patelnia plenerowa - galeria zdjęć

Poniżej znajduje się galeria zdjęć, która ukazuje organizowane przez nas wcześniej eventy kulinarne w postaci patelni plenerowej. Są to oczywiście wybrane realizacje. Ta forma gotowania na żywo (pokazy live cooking) organizowana była prpzez naszą agencję już paredziesiąt razy. Za każdym razem spełniliśmy oczekiwania naszych wymagających Klientów. Zadzwoń do nas i przekonaj się o naszym profesjonaliźmie.

Galeria

Zobacz także

Zamówienia i informację

biuro@kuzniadobregosmaku.pl

+48 664 145 145