1. Plenerowe pokazy kulinarne z gwiazdami / wielka patelnia plenerowa- pytania i odpowiedzi

Kto może zamówić organizację imprezy plenerowej?
.
Organizację imprezy plenerowej w tym wielkiej patelni plenerowej może zamówić każdy, jednakże ze względu na rozmach przedsięwzięcia (tak jak większość naszych usług) jest to oferta skierowana przede wszystkim do instytucji: firm, hoteli, ośrodkó kultury, urzędów miast, gmin etc.


Ile wynosi koszt organizacji eventu?
.
Koszt organizacji eventu kulinarnego jest uzależniony od wielu czynników takich jak: ilość stanowisk, ilość potraw i przygotowywanych porcji porcji, honorarium gwiazdy prowadzącej pokaz, kosztów transportu oraz kilku innych czynników.


Czy można zamówić do organizacji eventu plenerowego dowolną gwiazdę?
.
Tak. Oczywiście dotyczy to tylko gwiazd dużego i małego ekranu, które z nami współpracują. Działamy z najbardziej znanymi gotującymi celebrytami w Polsce. Wśród współpracujących z nami gwiazd znajdują się takie nazwiska jak: Pascal Brodnicki, Robert Makłowicz, Bożena Dykiel, Mateusz Gessler, Anna Starmach, Tadeusz Drozd, Dariusz Gnatowski, Paolo Cozza, Zbigniew Boczkowski czy laureaci telewizyjnych programów kulinarnych (w tym: Beata Śniechowska, Dominika Wójciak, Charles Daigneault, Damian Kordas i inni). Lista współpracujących z nami gwiazd jest ciągle poszerzana. Zapewniamy pokazy kulinarne z gwiazdami na najwyższym poziomie!


Czy patelnia plenerowa może być organizowana w dowolnym miejscu?
.

Praktycznie tak, bo nie wymaga podłączenia do prądu, jest natomiast zasilana gazem z butli lub opalana drewnem. Oczywiście, miejsce imprezy musi gwarantować możliwość zachowania odpowiednich warunków higienicznych i sanitarnych. ale o to sami dbamy i pomagamy je stworzyć.


Co jeśli pogoda nie sprzyja organizowaniu imprezy plenerowej z gwiazdami?
.

Bez obaw. Posiadamy specjalne namioty, pod którymi możemy gotować.


Czy imprezy plenerowe organizowane są tylko latem?
.

Nie. Lato oczywiście sprzyja wszelkim imprezom plenerowym, jednakże wielka patelnia wiele razy była już atrakcją podczas jarmarków bożonarodzeniowych, imprez Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy wydarzeń organizowanych wiosną i jesienią.

 

Warsztaty kulinarne, warsztaty kulinarne dla firm, livecooking, carving i inne- pytania i odpowiedzi

Livecooking czyli co?

Terminem livecooking możemy nazwać praktycznie wszystkie pokazy gotowania, które odbywają się przy udziale zgromadzonej publiczności. Nasza firma organizuje pokazy kulinarne z gwiazdami polskiej sceny kulinarnej.


 

Czy warsztaty kulinarne dla firm prowadzone są przy udziale gwiazd?

Tak, choć nie jest to konieczność. Wiele tego typu inicjatyw prowadzonych jest przez współpracujących z nami mistrzów gotowania, niekoniecznie znanych z telewizji. Oczywiście to zleceniodawca wybiera osobę prowadzącą zajęcia. Olbrzymim powodzeniem cieszą się warsztaty kulinarne dla firm, w których pracownicy uczą się i/lub rywalizują ze sobą w sztuce gotowania (często w formie grywalizacji).


Czy można przeprowadzić warsztaty kulinarne w formie warsztatów carvingu?

Tak. Mamy najwyższej klasy specjalistów, którzy mogą poprowadzić zarówno pokazy carvingu, jak i nauczyć podstawowych technik. Carving jest sztuką samą w sobie, która znakomicie pobudza wyobraźnię.


Czy można zamówić gwiazdę do organizacji własnych eventów?

Tak. Dzięki naszej firmie mogą Państwo wynająć gwiazdę do własnych projektów. Mogą być to pokazy na stanowiskach targowych, spotkania z klientami, wykłady motywacyjne czy inne przedsięwzięcia. Nasza firma poza wybranym celebrytą zapewnia niezbędny sprzęt oraz służy profesjonalnym doradztwem.