Warsztaty kulinarne

Najlepsze i najciekawsze warsztaty kulinarne na rynku

Kochasz gotować? A może wręcz przeciwnie – nienawidzisz? Dla jednych i drugich prowadzimy warsztaty kulinarne, na których można się dużo nauczyć i świetnie bawić! Prowadzimy je w Krakowie, ale również w całej Polsce.
Warsztaty kulinarne to wspólne gotowanie pod okiem mistrza. Może nim być kucharz, którego znasz z TV, gwiazda programu kulinarnego albo jeden z naszych mistrzów. Uczestnikami warsztatów opiekują się nasi pomocnicy i animatorzy kulinarni. Dzięki nim wszyscy – niezależnie od posiadanych dotychczas umiejętności – otrzymają zadania i będą mogli włączyć się w pracę. Słuchając wskazówek prowadzącego, sami przygotowują potrawy, smażą, pieką, gotują i degustują to, co przygotowali. To wspaniała zabawa i nauka, która przydaje się w życiu – buduje zespół, pokazuje relacje między jego członkami, czy wreszcie pozwala zabłysnąć przed przyjaciółmi na przyjęciu. Cel warsztatów kulinarnych dla firm jest prosty! Warsztaty kulinarne uczą i integrują,
Warsztaty kulinarne organizujemy według różnych scenariuszy, dopasowanych do charakteru wydarzenia i oczekiwań uczestników. Mogą być atrakcją spotkania firmowego, konferencji, spotkania dla klientów, ale także eventu w galerii handlowej czy imprezy dla dzieci. Prowadzimy także warsztaty kulinarne dla szkół oraz warsztaty kulinarne dla firm.
Na miejsce warsztatów możemy zaproponować jeden z naszych lokali.
Podstawowe scenariusze warsztatów kulinarnych

Warsztaty kulinarne dla firm

Nasze warsztaty kulinarne prowadzone są najczęściej na indywidualne zlecenie firm. Warsztaty kulinarne dla firm prowadzone są w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Zachęcamy do kontaktu!

Wespół w zespół, czyli wspólne gotowanie

Zapraszamy pracowników na wspólną kolację, ale czeka ich niespodzianka – posiłek muszą sami przygotować. Dowiadują się o tym już na miejscu, w lokalu, ale na szczęście nie będą sami. W upichceniu wspaniałej kolacji pomoże im nasza ekipa i mistrz.

Prawie jak MasterChef, czyli zawody kulinarne

Zespoły gotują rywalizując między sobą – trzeba szybko i sprawnie współpracować, dzielić się swoim doświadczeniem, rozdzielić zadania, wziąć odpowiedzialność za część obowiązków, które przydzieliła nam grupa lub lider.

Tematyczne warsztaty kulinarne

To warsztaty kulinarne dla tych, którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności gotowania. Tematyka może być bardzo zróżnicowana: od różnych kuchni narodowych po zajęcia poświęcone konkretnym składnikom (makaron, ryż, ryby i owoce morza) czy rodzajom mięs. Warsztaty kulinarne dla firm podlegają indywidualnej wycenie.

Warsztaty zdrowej kuchni

Czy zdrowe jedzenie może być smaczne? Oczywiście tak! I chętnie pokażemy jak je przygotować. Warsztaty prowadzą kucharze doświadczeni w kuchni fit i dietetycy. Przy okazji wyjaśniają, czym warto wzbogacić dietę, a czego lepiej unikać. W jakich składnikach znajdziemy cenne dla naszego organizmu związki i jak przygotować potrawę, aby służyła naszemu zdrowiu.

Warsztaty kulinarne dla dzieci

Każdy rodzic dobrze wie, że dzieci uwielbiają zabawy w gotowanie, a jeśli pozwolimy im uczestniczyć w przygotowywaniu posiłku – cieszą się jeszcze bardziej. Te same emocje towarzyszą warsztatom kulinarnym organizowanym dla dzieci. Przygotowujemy specjalne tematyczne menu dopasowane do ich możliwości. Warsztaty dziecięce to wyśmienita atrakcja zarówno na eventy w galeriach handlowych, imprezy firmowe czy zajęcia w szkole. Warsztaty kulinarne organizujemy najczęściej w Krakowie.

Warsztaty kulinarne w Krakowie

Kraków jest siedzibą naszej firmy. Tu najczęściej prowadzimy warsztaty kulinarne. Jeśli szukasz w Krakowie idealnej rozrywki dla swoich pracowników, to znalazłeś idealne rozwiązanie!

Galeria

Zobacz także

Zamówienia i informację

biuro@kuzniadobregosmaku.pl

+48 664 145 145