Widowiskowy pokaz gotowania i olbrzymia ilość porcji przygotowanej potrawy. Takie korzyści zapewnia nasz pokaz na wielkiej patelni. Przy okazji chcieliśmy się pochwalić naszą nową wielką patelnią, którą wypróbowaliśmy już w ubiegłym sezonie, ale wciąż jest piękna i błyszcząca, bo bardzo o nią dbamy.

Jeśli planujecie piknik, festyn, święto miasta lub gminy, jarmark czy dożynki – pokaz na wielkiej patelni będzie świetną atrakcją programu. Nasza ekipa doświadczonych kucharzy ugotuje pyszną potrawę i opowie, jak ją przyrządzić samodzielnie. Przy okazji zdradzą wiele tajników sztuki kulinarnej. Pokaz może też poprowadzić jedna z gwiazd znanych z TV.

Kolejną zaletą naszej atrakcji jest możliwość ugotowania bardzo dużej ilości potrawy – nawet do 2000 pełnych porcji (ok. 200 ml), a jeśli mają być mniejsze, degustacyjne, to może być ich nawet 3000. Najczęściej jednak gotujemy 500-1000 porcji. Dzięki takim ilościom wszyscy lub prawie wszyscy uczestnicy waszej imprezy beda mogli zjeść przygotowaną przez nas potrawę.

Przygotowaniu potrawy mogą towarzyszyć konkursy i warsztaty kulinarne prowadzone przez naszych kucharzy. Możemy także prowadzić gotowanie w formule turnieju, w którym uczestniczą lokalne teamy. Scenariusz dopasujemy tak, żeby stworzyć dla was wyjątkowe kulinarne show.

Nasza nowa wielka patelnia posłużyła już do ustanowienia rekordu Polski w smażeniu największej porcji racuchów z dynią. Stało się to 23 września 2019 roku w Krapkowicach.

Zamawianie eventu „wielka patelnia plenerowa”:  biuro@kuzniadobregosmaku.pl  kom. 664 145 145