Warsztaty kulinarne

Kochasz gotować? A może wręcz przeciwnie – nienawidzisz? Dla jednych i drugich prowadzimy warsztaty kulinarne, na których można się dużo nauczyć i świetnie bawić!
Warsztaty kulinarne to wspólne gotowanie pod okiem mistrza. Może nim być kucharz, którego znasz z TV, gwiazda programu kulinarnego albo jeden z naszych mistrzów. Uczestnikami warsztatów opiekują się nasi pomocnicy i animatorzy kulinarni. Dzięki nim wszyscy – niezależnie od posiadanych dotychczas umiejętności – otrzymają zadania i będą mogli włączyć się w pracę. Słuchając wskazówek prowadzącego, sami przygotowują potrawy, smażą, pieką, gotują i degustują to, co przygotowali. To wspaniała zabawa i nauka, która przydaje się w życiu – buduje zespół, pokazuje relacje między jego członkami, czy wreszcie pozwala zabłysnąć przed przyjaciółmi na przyjęciu. Cel warsztatów kulinarnych dla firm jest prosty! Warsztaty uczą i integrują,
Warsztaty kulinarne organizujemy według różnych scenariuszy, dopasowanych do charakteru wydarzenia i oczekiwań uczestników. Mogą być atrakcją spotkania firmowego, konferencji, spotkania dla klientów, ale także eventu w galerii handlowej czy imprezy dla dzieci. Prowadzimy także warsztaty kulinarne dla szkóŁ oraz warsztaty kulinarne dla firm.
Na miejsce warsztatów możemy zaproponować jeden z naszych lokali.
Podstawowe scenariusze warsztatów kulinarnych

Wespół w zespół, czyli wspólne gotowanie

Zapraszamy pracowników na wspólną kolację, ale czeka ich niespodzianka – posiłek muszą sami przygotować. Dowiadują się o tym już na miejscu, w lokalu, ale na szczęście nie będą sami. W upichceniu wspaniałej kolacji pomoże im nasza ekipa i mistrz.

Prawie jak MasterChef, czyli zawody kulinarne

Zespoły gotują rywalizując między sobą – trzeba szybko i sprawnie współpracować, dzielić się swoim doświadczeniem, rozdzielić zadania, wziąć odpowiedzialność za część obowiązków, które przydzieliła nam grupa lub lider.

Warsztaty tematyczne

To warsztaty dla tych, którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności kulinarne. Tematyka może być bardzo zróżnicowana: od różnych kuchni narodowych po zajęcia poświęcone konkretnym składnikom (makaron, ryż, ryby i owoce morza) czy rodzajom mięs. Warsztaty kulinarne dla firm podlegają indywidualnej wycenie.

Warsztaty zdrowej kuchni

Czy zdrowe jedzenie może być smaczne? Oczywiście tak! I chętnie pokażemy jak je przygotować. Warsztaty prowadzą kucharze doświadczeni w kuchni fit i dietetycy. Przy okazji wyjaśniają, czym warto wzbogacić dietę, a czego lepiej unikać. W jakich składnikach znajdziemy cenne dla naszego organizmu związki i jak przygotować potrawę, aby służyła naszemu zdrowiu.

Warsztaty dla dzieci

Każdy rodzic dobrze wie, że dzieci uwielbiają zabawy w gotowanie, a jeśli pozwolimy im uczestniczyć w przygotowywaniu posiłku – cieszą się jeszcze bardziej. Te same emocje towarzyszą warsztatom kulinarnym organizowanym dla dzieci. Przygotowujemy specjalne tematyczne menu dopasowane do ich możliwości. Warsztaty dziecięce to wyśmienita atrakcja zarówno na eventy w galeriach handlowych, imprezy firmowe czy zajęcia w szkole. Warsztaty kulinarne organizujemy najczęściej w Krakowie.

Warsztaty kulinarne w Krakowie

Nasze pokazy kulinarne odbywają się zazwyczaj w Krakowie, choć pracujemy na terenie całego kraju.

Warsztaty kulinarne dla firm

Nasze warsztaty kulinarne prowadzone są najczęściej na indywidualne zlecenie firm. Warsztaty kulinarne dla firm prowadzone są w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

Galeria

Zobacz także

Zamówienia i informację

biuro@kuzniadobregosmaku.pl

+48 664 145 145