1. Plenerowe pokazy kulinarne z gwiazdami / wielka patelnia plenerowa- pytania i odpowiedzi

Kto może zamówić organizację imprezy plenerowej?
.
Organizację imprezy plenerowej w tym wielkiej patelni plenerowej może zamówić każdy, jednakże ze względu na rozmach przedsięwzięcia (tak jak większość naszych usług) jest to oferta skierowana przede wszystkim do instytucji: firm, hoteli, ośrodkó kultury, urzędów miast, gmin etc.


Ile wynosi koszt organizacji eventu?
.
Koszt organizacji eventu kulinarnego jest uzależniony od wielu czynników takich jak: ilość stanowisk, ilość potraw i przygotowywanych porcji porcji, honorarium gwiazdy prowadzącej pokaz, kosztów transportu oraz kilku innych czynników.


Czy można zamówić do organizacji eventu plenerowego dowolną gwiazdę?
.
Tak. Oczywiście dotyczy to tylko gwiazd dużego i małego ekranu, które z nami współpracują. Działamy z najbardziej znanymi gotującymi celebrytami w polsce. Wśród współpracujących z nami gwiazd znajdują się takie nazwiska jak: Pascal Brodnicki, Robert Makłowicz, Bożena Dykiel, Mateusz Gessler, Anna Starmach, Tadeusz Drozd, Dariusz Gnatowski, Paolo Cozza, Zbigniew Boczkowski czy laureaci telewizyjnych programów kulinarnych (w tym: Beata Śniechowska, Dominika Wójciak, Charles Daigneault, Damian Kordas i inni). Lista współpracujących z nami gwiazd jest ciągle poszerzana. 


Czy patelnia plenerowa może być organizowana w dowolnym miejscu?
.

Praktycznie tak, bo nie wymaga podłączenia do prądu, jest natomiast zasilana gazem z butli lub opalana drewnem. Oczywiście, miejsce imprezy musi gwarantować możliwość zachowania odpowiednich warunków higienicznych i sanitarnych. ale o to sami dbamy i pomagamy je stworzyć.


Co jeśli pogoda nie sprzyja organizowaniu imprezy plenerowej z gwiazdami?
.

Bez obaw. Posiadamy specjalne namioty, pod którymi możemy gotować.


Czy imprezy plenerowe organizowane są tylko latem?
.

Nie. Lato oczywiście sprzyja wszelkim imprezom plenerowym, jednakże wielka patelnia wiele razy była już atrakcją podczas jarmarków bożonarodzeniowych, imprez Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy wydarzeń organizowanych wiosną i jesienią.